Легальність та ризики купівлі стероїдів в Україні через інтернет

Легальність та ризики купівлі стероїдів в Україні через інтернет

Багато спортсменів зі сфери бодібілдингу купують фармакологію через інтернет-магазини. Тренера через ризик бути притягнутым за статтею 321 ст. Кримінального Кодексу України відмовляються продавати анаболічні стероїди, що так само підходять під цю статтю.

Купівлю стероїдних препаратів простіше проводити через інтернет-магазин SteroidShopUA https://steroidshopua.com/uk, де пропонують широкий асортимент засобів від перевірених виробників.

Які стероїди легальні в Україні

Визначити легальні чи не заборонені стероїди у спорті досить легко. Законодавство чітко вказує, які анаболіки відносяться до сильнодіючих засобів. Мова йде про лише два види – Метандієнон та Нандролон, але тут слід враховувати кількість речовин, які зберігає та поширює спортсмен.

Якщо вибирати легальні засоби, краще не зв'язуватися з оральними Метаноном, Данаболом, Анаболом, Діанаболом, Метанолоном, до складу яких входить метандієнон. Під заборону також потрапляють ін'єкції всіх видів Декі (Дека Дураболіни, нандролон-Д, Дека дюбол, Дакабол, Декавер та ін.), оскільки вони містять заборонений нандролон.

У невеликих кількостях зберігання цих препаратів не викликає жодних питань. Придбання таких анаболіків та зберігання з метою особистого використання точно не заборонена.

Купити стероїди без ризику на Стероїд Шоп ЮА

Купівля анаболічних стероїдів через інтернет у неперевірених інтернет-магазинах може бути небезпечною з різних причин:

  • деякі види препаратів незаконні, за їх вживання настає кримінальна відповідальність;
  • неякісні анаболіки загрожують проблемами зі здоров'ям, особливо при тривалому застосуванні у великих дозах;
  • покупка в інтернеті буває ризикованою, оскільки на неперевірених ресурсах можуть продавати підроблені засоби, які містять токсичні речовини;
  • вартість стероїдів іноді значно завищена.

На сайті інтернет-магазину стероїдів Steroid Shop UA пропонується придбати якісні препарати за доступною ціною. Є можливість замовити доставку по Україні та Києві.

Дисклеймер

Використання лікарських засобів та медичних виробів потребує обов'язкової консультації з лікарем та ознайомлення з інструкцією. Інструкція містить докладну інформацію про дозування, спосіб застосування та можливі побічні ефекти. Необхідність консультації з лікарем та ознайомлення з інструкцією пов'язана з унікальними особливостями кожного лікарського засобу та протипоказаннями.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Самолікування може призвести до небажаних наслідків здоров'я. Неправильний вибір лікарського засобу, неправильне дозування або недотримання режиму прийому можуть спричинити небажані побічні ефекти та навіть погіршити стан здоров'я. Тому не рекомендується займатися самолікуванням та завжди проконсультуватися з лікарем. Здоров'я – це найцінніше, що у нас є, і ми маємо піклуватися про нього правильно.