Альфа-Пак Захід – виробник блістерної упаковки для харчових продуктів

Альфа-Пак Захід – виробник блістерної упаковки для харчових продуктів

Щоб успішно продати продовольчі товари потрібне яскраве, чи прозоре пакування, що приверне увагу покупців й змусить їх придбати товар. Клієнтам важливо, щоб упакована їжа виглядала показно та апетитно. Важливим критерієм упакування є зручність використання та спосіб утилізації. Опаковання для харчів потрібні для зручного зберігання та перевезення продуктів. Пакувальні матеріали підбираються так, щоб здійснити захист продукту від впливу навколишнього середовища (бруду, мікроорганізмів). Харчова упаковка легко розпізнається на прилавках магазинів, закладів харчування, якщо на ній нанесені логотипи, чи інші характерні ознаки. Тому потрібно знайти виробника, який би задовольнив всі потреби замовника.

Особливості блістерних пакувань від «Альфа–Пак Захід»

Блістерне упакування – зручний та недорогий спосіб зберегти й відправити харчові продукти. Така ємність популярна в магазинах, кафетеріях, ресторанах зі службою доставки та в побуті. У ній легко зберігати вагову, або порційну продукцію. Пластик довгий час зберігає продукти свіжими. Блістерна упаковка створює гігієнічні умови зберігання продуктів, захищаючи їх від потрапляння пилу, бруду та вологи. Лоток, чи судок з пластику дасть змогу розмістити товар компактно. 

Прозорість контейнера допоможе відстежувати якість та свіжість вмісту. Блістерне упакування зазвичай виготовляють із синтетичних полімерів, які є повністю безпечними для людського організму. У такому пакуванні продукти можна підігрівати в мікрохвильовій печі, чи зберігати в морозильній камері. Таке опаковання міцне, практичне та легке. Блістерні упаковки від «Альфа–Пак Захід» відомі своєю безпечністю та дотриманням міжнародних стандартів.

Переваги співробітництва з «Альфа–Пак Захід»

Компанія «Альфа–Пак Захід» офіційно представляє західний регіон України, як виробник високоякісних блістерних полімерних упакувань для харчових продуктів. Фірма уже більше 20 років є постачальником упаковок для їжі супермаркетам, закладам харчування. У неї в наявності є склад у місті Львів, де представлений весь асортимент харчових упаковок, а саме: блістерних упаковок для кондитерських виробів, упакувань призначених для напівфабрикатів, тортів, суші, молочних та сирних виробів, пластикових й паперових супників, салатників, соусників, склянок, лотків, пінеток тощо. Починаючи співпрацювати з фірмою, клієнти отримують такі переваги:

  • економію при здійсненні замовлень – існує спеціальна система знижок %;

  • велике різноманіття упакувань;

  • можливість нанесення логотипів на поверхню упаковок;

  • доставку по всій території України.

Особливо зручне буде співпрацювати з фірмою львів’янам, адже доставлена упаковка у Львові, буде транспортована прямо зі складу «Альфа–Пак Захід» у короткий термін.

Джерело: https://alfapack-zahid.com.ua/